امروز : پنج شنبه, 07 مرداد 1400
» » » مراسم افتتاح متمرکز پروژه های کاهش تلفات برق شهرستان گمیشان برگزار شد

به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستای خدمات رسانی به مردم، مراسم افتتاح متمرکز پروژه های کاهش تلفات برق شهرستان با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال با حضور فرماندار گمیشان برگزار شد. فرماندار گمیشان در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد حوزه برق در شهرستان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در سطح استان های کشور خصوصاً گلستان در حوزه توانیر اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است. وی افزود: شهرستان گمیشان دومین شهرستان در سطح استان می باشد که در حوزه گسترش موضوعات برق از اعتبارات خوبی را جذب کرده است.فرماندار گمیشان خاطر نشان کرد: با اقدامات انجام شده و در حال اجرا در سطح شهرستان امیدواریم ضعف ولتاژ در تابستان نداشته باشیم.
مراسم افتتاح متمرکز پروژه های کاهش تلفات برق شهرستان گمیشان برگزار شد
مدیریت توزیع نیروی برق گمیشان در این مراسم با اذعان به عملکرد امور برق در شهرستان گفت : در دهه مبارک فجر نصب 26 دستگاه ترانس در جهت کاهش تلفات اتلاف برق و افزایش ولتاژ و همچنین 10 هزار متر کابل جایگزین شبکه های فرسوده سیمی با کابل خود نگهدار فشار ضعیف در سطح شهرستان اجرا شده است. وحید کوهساری افزود: بعنوان نمونه توانستیم کل شبکه های سیمی روستای قلعه قره جلر جمع آوری و کابل خود نگهدار فشار ضعیف اجرا کنیم که این حرکت در دولت تدبیر و امید با کمک تمام مسئولین شهرستانی و استانی محقق گشته است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اتفاقات اجلاس امر به معروف ایمنی بازرسان بازرسی برترین برق برقرسانی بندرترکمن بیلینگ تدبیر و امید تست تفاهم نامه تهران توزیع حادثه تروریستی خانگی روستا ساعت کار ادارات سران شاخص غیرفنی فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مولد نخستین نصیری نیرو نیروگاه وزیر پراکنده کنتور گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها