امروز : پنج شنبه, 07 مرداد 1400
» » نشست هم اندیشی وصول مطالبات با حضور معاون استاندار

نشست هم اندیشی وصول مطالبات با حضور ربیعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استانداری گلستان، در شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان برگزار شد.

در این نشست نمایندگانی از اداره کل راه و شهرسازی، آب و فاضلاب روستایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاونین شرکت توزیع برق استان حضور داشتند.

مهندس علی اکبر نصیری با ارائه آماری از وضعیت تولید و هزینه تمام شده برق در کشور و مسائل و مشکلات که گریبانگیر بخش توزیع برق در کشور است گفت: دریافت نقدینگی از شرکت توانیر بر اساس فرمول هایی است که میزان وصول مطالبات یکی از آیتم های اصلی آن است.

نصیری افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان 670 هزار مشترک دارد که از این تعداد مشترکین خانگی 82.7 درصد، مشترکین تجاری 11.3 درصد، بخش عمومی و اداری 4.4 درصد، بخش کشاورزی 1.3 درصد و مشترکین صنعتی 0.4 درصد کل مشترکین برق استان را تشکیل داده اند.

وی در خصوص سهم مصرف هر یک از این بخش ها از کل انرژی برق استان افزود: در حالی که مشترکین خانگی بیش از 82 درصد تعداد مشترکین برق استان را تشکیل می دهند اما 50 درصد از انرژی الکتریکی استان را مصرف می کنند، همچنین بخش های عمومی و اداری 8.7 درصد، کشاورزی 17.5 درصد، صنعتی 14.4 درصد و بخش تجاری 10.1 درصد از مجموع انرژی مورد استفاده در استان را به خود اختصاص داده اند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان پس از آنکه گزارشی از وضعیت کلی تعداد مشترکین و انرژی برق مصرفی در استان را ارائه کرد افزود: میزان مطالبات این شرکت در حال حاضر از مشترکین خود به بیش از 60 میلیارد تومان رسیده است که از این میزان جمع بدهی های ادارات استان از مرز 30 میلیارد تومان گذشته است.

مهندس نصیری در بخش پایانی سخنان خود گفت: پایدار نگه داشتن شبکه و تأمین رضایت مردم از کیفیت خدمات ارائه شده هزینه زیادی در بر دارد و شرکت توزیع برق استان برای این منظور به جز صورتحساب برق مصرفی که توسط مشترکین پرداخت می شود منبع درآمد دیگری ندارد.

در ادامه این جلسه محمود ربیعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استانداری گلستان گفت: پیش از این چندین جلسه با مدیرعامل شرکت برق برگزار کرده ایم که طی آن راه های تقویت و بهبود خدمت رسانی به مردم شریف استان در بخش انرژی الکتریکی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی خاطرنشان ساخت، عدم پرداخت صورتحساب برق مصرفی و بدنبال آن کسری منابع مالی در شرکت برق موجب اخلال در فعالیت های زیربنایی در شبکه های توزیع می گردد که تبعات سوء آن در درجه اول متوجه خود مشترکین می گردد.

ربیعی در انتها از روحیه متعامل مهندس نصیری مدیرعامل شرکت توزیع برق در وصول مطالبات از بخش دولتی تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد مجموعه مدیران استان با تعامل بیش از پیش در حل مشکلات استان گام های بلندتری بردارند.

نشست هم اندیشی وصول مطالبات با حضور معاون استاندار

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اتفاقات اجلاس امر به معروف ایمنی بازرسان بازرسی برترین برق برقرسانی بندرترکمن بیلینگ تدبیر و امید تست تفاهم نامه تهران توزیع حادثه تروریستی خانگی روستا ساعت کار ادارات سران شاخص غیرفنی فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مولد نخستین نصیری نیرو نیروگاه وزیر پراکنده کنتور گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها