امروز : پنج شنبه, 07 مرداد 1400
» » ديدار مدیرعامل و معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان با نماينده ولي فقيه در گلستان

جمعي از مديران شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با نماينده ولي فقيه در استان دیدار کردند.

در اين ديدار، مهندس علی اکبر نصیری با نماینده ولی فقیه در استان به گفتگو پرداخت و ضمن اشاره به مهم ترين برنامه هاي شرکت توزیع برق در تابستان سال جاری، آماری از وضعیت دسترسی شهرها و روستاهای استان به نعمت برق ارائه کرد و یادآور شد تمام روستاهای کددار استان گلستان برقدار هستند.

وی با بیان اینکه پیک مصرف برق در تابستان چندین برابر فصل زمستان است تصریح کرد: در تابستان گذشته بیشینه مصرف به یک هزار و 91 مگاوات رسید که بمنظور جلوگیری از افزایش مصرف برق در فصل تابستان مدیریت جدیدی را در راستای مصرف برق در پیش می گیریم.

سپس حضرت آيت الله نورمفيدي نيز ضمن تقدير و تشكر از زحمات مديران صنعت برق در استان گلستان، از آنها خواستند كه همه تلاششان براي استفاده حداكثري از توانايي هاي استان مثل نيروي انساني و  دانشجويان و فارغ التحصيلان در اين زمينه، براي رشد و تعالي باشد و  جذب سرمايه گذار در اين حوزه در جهت افزايش زمينه اشتغال و بهبود وضعيت استان و البته با نظارت دقيق انجام گيرد.

نماينده ولي فقيه در استان، همچنين حمايت خود را براي توسعه خدمات دهي در اين حوزه اعلام كردند.

 

ديدار مدیرعامل و معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان با نماينده ولي فقيه در گلستان

 

ديدار مدیرعامل و معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان با نماينده ولي فقيه در گلستان

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اتفاقات اجلاس امر به معروف ایمنی بازرسان بازرسی برترین برق برقرسانی بندرترکمن بیلینگ تدبیر و امید تست تفاهم نامه تهران توزیع حادثه تروریستی خانگی روستا ساعت کار ادارات سران شاخص غیرفنی فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مولد نخستین نصیری نیرو نیروگاه وزیر پراکنده کنتور گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها