امروز : چهارشنبه, 01 بهمن 1399
» » راه‌اندازی سامانه ورزش در سایت وزارت نیرو

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو گفت: برای نخستین بار وزارت نیرو به عنوان اولین وزارتخانه دارای سامانه ورزش است و صدور آیدی کارت، مدارک و ... از طریق این سامانه انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان، مالک حسین‌زاده در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال وزارت نیرو  در گرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران، به برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات والیبال برادران وزارت نیرو اشاره و اظهار کرد: اشاعه و توسعه فرهنگ ورزش همگانی در دستور کار ما قرار دارد، ما به هیچ عنوان اجازه تیم‌داری به هیچ کدام از شرکت‌ها در سطح کشور نمی‌دهیم و هدفمان تنها سلامت جسمانی نیروها است.

وی تصریح کرد: وظیفه ما ارائه خدمات آب و برق به بهترین شکل به مردم است و در خط مقدم آن نیروهایی قرار دارند که اگر سلامت و نشاط داشته باشند خدمات با کیفیت‌تری را به مردم ارائه می‌کنند.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو با بیان اینکه والیبال از رشته‌های پرطرفدار است، بیان کرد: در تقویم ورزشی وزارت نیرو بیش از 30 رشته ورزشی برای خواهران و برادران پیش‌بینی شده است.

حسین‌زاده با اشاره به اینکه توجه به بخش ورزش و اختصاص اعبتار به این حوزه مورد تأکید وزیر محترم ورزش است، یادآور شد: برای نخستین بار وزارت نیرو به عنوان اولین وزارتخانه دارای سامانه ورزش است و صدور آیدی کارت، مدارک و ... از طریق این سامانه انجام می‌شود.

راه‌اندازی سامانه ورزش در سایت وزارت نیرو

راه‌اندازی سامانه ورزش در سایت وزارت نیرو

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها