امروز : چهارشنبه, 06 مرداد 1400
» » دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با همکاران روابط عمومی در روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان  به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با کارکنان روابط عمومی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان؛ علی اکبر نصیری در این دیدار با تبریک روز روابط عمومی گفت: روابط عمومی امروزه فقط در حوزه اطلاع رسانی و خبر خلاصه نمی شود، چرا که با پیدایش امکانات و ابزارهای نوین ارتباطی روز که زمینه ارتباط افکار جمعی را فراهم ساخته،‌ از قدرت نفوذ و کاربرد مؤثر این پدیده قرن حکایت میکند که با بکار گیری صحیح آن می توان از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های این علم در راستای محقق ساختن برنامه ها و اهداف تعالی بخش یک سازمان استفاده کرد .وی در ادامه افزود ، این مناسبت تنها مربوط به روز روابط عمومی نیست بلکه متعلق به تمام کسانی است که به اخلاق حسنه متخلق شده اند و خداوند نعمت پاسخگویی توأم با روی خوش را به آنان عطا کرده است.
نصیری در ادامه گفت: یکی از وظایف روابط عمومی ایجاد پل ارتباطی شرکت باجامعه بیرون از سازمان است که با  تجزیه و تحلیل و بررسی افکار جمعی پاسخ مناسبی به مطالبات و نیازهای آنان ارائه کند .
در پایان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان؛ پاسخگو بودن، مخاطب محوری و اطلاع رسانی صحیح و شفاف و انعکاس حقایق و جلب افکار مردم را رسالت مهم و اساسی برای روابط عمومی شرکت دانست .

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با همکاران روابط عمومی در روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آموزش اجلاس اقوام اولین بازرسان بازرسی بحران برق برقرسانی بیانیه تدبیر و امید تست تفاهم نامه تلفات توزیع جرائم خارجی رشدبار روستا سران سیمبان غیرعمد فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مصرف نصیری نهی از منکر نیرو نیروگاه وزیر پایدار کمپین گرامیداشت گلریزان گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها