امروز : پنج شنبه, 07 مرداد 1400
» » برگزاری جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق گلستان با حضور ائمه جماعت شرکت توزیع نیروی برق استان

جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق گلستان با حضور ائمه جماعت شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار گردید.
♦️به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان؛ علی اکبر نصیری در این جلسه طی سخنانی با اشاره به تاکیدات مکرر آموزه‌های دینی در قرآن و احادیث در مورد پرهیز از اسراف و اعتدال و میانه روی در امور گفت: مصرف برق کشور طی سالهای اخیر مسیر صعودی داشته است و اگر با همین روند پیش رویم نیاز است که در هر بازه ده ساله شبکه‌های موجود دو برابر شود؛ همچنین در سالهای آینده بی تردید میزان مصرف ما از میزان تولید نیروگاه های‌مان پیش می‌افتد و این امر موجب تداوم خاموشی‌ها در سطح کشور خواهد شد.
وی با تاکید بر نقش ائمه جمعه به عنوان مشعل‌داران هدایت در سطح جامعه خواستار مساعدت ایشان در راستای توسعه و تثبت فرهنگ مدیریت مصرف بیش از گذشته شد.
نصیری اضافه کرد : از ائمه جماعات می خواهیم که به کمک مجموعه برق بیایند و با اعلام مدیریت کردن مصرف برق توسط هم استانی های عزیز ، این دستگاه خدمات رسان را یاری کنند.

برگزاری جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق گلستان با حضور ائمه جماعت شرکت توزیع نیروی برق استان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اتفاقات اجلاس امر به معروف ایمنی بازرسان بازرسی برترین برق برقرسانی بندرترکمن بیلینگ تدبیر و امید تست تفاهم نامه تهران توزیع حادثه تروریستی خانگی روستا ساعت کار ادارات سران شاخص غیرفنی فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مولد نخستین نصیری نیرو نیروگاه وزیر پراکنده کنتور گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها