امروز : سه شنبه, 31 فروردین 1400
» » گشت مشترک پلیس پیشگیری گلستان و توزیع برق استان

مدیردفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : سرکشی از تاسیسات و شبکه های توزیع برق ،برخورد جدی با سارقان تجهیزات شبکه ها و تاسیسات برق ، از اهداف گشت مشترک پلیس و برق است که اخیرا اهمیت این موضوع دو چندان شده است .
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، منوچهر بهمنی نیا افزود : تا کنون مسئولین امنیتی و انتظامی استان همکاری خوبی با شرکت توزیع نیروی برق در سرتاسر استان داشته که همواره مورد تقدیر و تشکر ما بوده است.
وی افزود : شب گذشته با همکاری فرماندهی کل انتظامی استان،ریاست پلیس پیشگیری از سرقت استان ، فرماندهی انتظامی شهرستانها،بسیج و نیروهای توزیع نیروی برق استان با بکار گیری کلیه تجهیزات لجستیکی مدیریت ها و خودروهای انتظامی ،مانوری متشکل از  42 اکیپ در شهرستانهای گرگان ،آق قلا و غرب استان برگزار شد که این مانور در جهت کاهش سرقت از تجهیزات و بروز هر گونه مشکلات برای شهروندان است.
وی با اشاره به شناسایی مالخرهای موجود در استان و نقاط آلوده به سرقت  تجهیزات شرکت توزیع نیروی برق در استان اظهار داشت: به دنبال این هستیم که با همراهی و مشارکت نیروی انتظامی و استفاده از نیروهای خبره و متخصص با طرح‎ برنامه‎های متناسب با نقاط آلوده از سرقت تجهیزات برق جلوگیری نمائیم.
بهمنی نیا با بیان اینکه مهمترین هدف شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، تأمین برق مطمئن و پایدار و فراهم نمودن رضایتمندی مردم و مشترکین برق استان گلستان است تأکید کرد: شرکت برق یکی از شرکت‎های خدمات‎رسان است و اینکه افرادی با سرقت تجهیزات برق و بروز خاموشی به رضایتمندی مردم از نظام آسیب وارد کنند پذیرفتنی نیست.
وی اضافه کرد : انشاالله با برنامه ریزی ماهانه این طرح در کنار طرح های دیگر شرکت ، شاهد کاهش میزان سرقت تجهیزات برقی در استان باشیم.

گشت مشترک پلیس پیشگیری گلستان و توزیع برق استان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آمار اجلاس اضطراری انشعاب بازرسان بازرسی برق برق های غیرمجاز برقرسانی بهنود تدبیر و امید تست تفاهم نامه توزیع حرارت داعش روستا زاهرا دانایی طوس سران سرمایه گذاری عملیاتی فولباری فیوزسوزی مانور مدیرعامل مدیریت مدیریت مصرف مشترک میثاق نامه نصیری نیرو نیروگاه وزیر ولتاژ کشاورزی گرامیداشت گرگان گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها