امروز : سه شنبه, 31 فروردین 1400
» » 7 پروژه توزیع برق در گلستان به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: امسال علی‌رغم تمام محدودیت‌های اقتصادی و با هدف گرامیداشت دهه فجر، 7 پروژه توزیع برق با اعتبار بیش از 519900 میلیون ریال در حوزه‌های مختلف آماده افتتاح شده است.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان "علی اکبر نصیری" در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه‌های نصب سکسیونر ،توسعه و احداث شهری و روستایی، احداث پست و نصب ترانس، توسعه روشنایی معابر، اصلاح و بهینه‌سازی شهری و روستایی ، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار ، تامین برق متقاضیان شهری و روستایی و ... است.
وی اضافه کرد: در پروژه‌های نصب سکسیونر، 10433 میلیون ریال اعتبار از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده و پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی شامل ارتقا، نگهداری و بروزرسانی شبکه توزیع، با 87164 میلیون ریال اعتبار و با هدف ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشترکان، آماده بهره‌برداری است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با بیان اینکه  پروژه توسعه روشنایی معابر به ارزش 11330 میلیون ریال از منابع داخلی این شرکت، به عنوان یکی دیگر از پروژه‌ها خبر داد و گفت: بهره‌برداری از تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار  نیز با اعتباری بالغ بر 115094 میلیون ریال، اجرا شده است.
وی گفت: توسعه و احداث شهری و روستایی، دیگر پروژه آماده بهره‌برداری است که با هزینه 61356 میلیون ریالی آماده افتتاح شده است.

نصیری با اشاره به اینکه تامین برق متقاضیان شهری و روستایی  یکی دیگر از پروژه‌های مد نظر برای ایام دهه فجر است، خاطرنشان کرد: این پروژه نیز با  صرف هزینه 167092 میلیون ریال اجرا و آماده بهره‌برداری شده است.

وی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق گلستان در راستای تداوم توزیع مطمئن و پایدار نیروی‌ برق، رضایت‌مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود و بهره‌وری اقتصادی اقدام به افتتاح طرح‌های برق‌رسانی در شهرستان‌ها و نقاط مختلف استان کرده است.

طی 10 ماهه سالجاری ،بیش از  هزار میلیارد ریال برای پروژه های گلستان هزینه شده است.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: طی 10 ماه سالجاری بیش از هزار میلیارد ریال برای پروزه های در حال احداث هزینه شده است.

علی اکبر نصیری اضافه کرد : نصب چراغ روشنایی ، احداث شبکه فشار متوسط  و ضعیف ، نصب ترانس ، قدرت منصوبه ترانس و نصب انشعاب جدید پروژه‌های در دست اقدام سالجاری هستند.

وی افزود :1306 دستگاه چراغ ، 162 کیلومتر شبکه فشار متوسط ،198 کیلومتر شبکه فشار ضعیف ،743 دستگاه ترانس توزیع ،81155 کیلوولت آمپر قدرت منصوبه ترانس و 15246 انشعاب جدید بخشی از پروژه های این شرکت است که طی 10 ماه سالجاری با صرف هزینه بیش از هزار میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان اظهار داشت : در حال حاضر 763 هزار مشترك از خدمات شركت توزيع نيروي برق استفاده مي كنند كه 15 هزار مشترك در سال جاري پذيرش شده اند. وي تصريح كرد: شبكه هاي توزيع برق در گستره وسيعي از استان گلستان پراكنده شده كه باتوجه به اقليم خاص استان و وجود مناطق ساحلي و کویری شمال استان و حاشیه مرزی باعث شده نگهداري از شبكه و تاسيسات برق رساني با چالش جدي روبرو شود. رطوبت بالاي مناطق ساحلي باعث شده عمر مفيد اين تاسيسات به يك سوم كاهش يابد و پايداري شبكه را دچار اختلال كند. با اين وجود تلاش مي شود با سرويس به موقع تاسيسات، شبكه پايدار بماند.

7 پروژه توزیع برق در گلستان به بهره‌برداری می‌رسد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آمار اجلاس اضطراری انشعاب بازرسان بازرسی برق برق های غیرمجاز برقرسانی بهنود تدبیر و امید تست تفاهم نامه توزیع حرارت داعش روستا زاهرا دانایی طوس سران سرمایه گذاری عملیاتی فولباری فیوزسوزی مانور مدیرعامل مدیریت مدیریت مصرف مشترک میثاق نامه نصیری نیرو نیروگاه وزیر ولتاژ کشاورزی گرامیداشت گرگان گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها