امروز : سه شنبه, 31 فروردین 1400
» » عملکرد صنعت برق گلستان در دولت تدبیر و امید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : مشترکان صنعت برق استان طی 7 سال اخیر با افزایش 31 درصدی از 580 هزار مشترک به 762 هزار مشترک رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری اضافه کرد : با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و باتوجه به مشکلات اقتصادی کشورمان و با وجود تحریم ها ، خدمت رسانی به مردم توقف نگردیده بلکه رشد چشمگیری داشته است.

وی اضافه کرد : رشد خدمت رسانی صنعت برق به گلستانی طوری بوده که طول شبکه فشار ضعیف در سال 92 برابر 6682 کیلومتر بوده که با حمایت دولتمردان تدبیر و امید و با رشد 18 درصدی به 7855 کیلومتر رسیده که این مهم با صرف هزینه 881 میلیارد ریال تحقق یافته و همچنین در بحث خطوط 20 کیلوولت ،در سال 92 برابر 6870 کیلومتر بوده که در دولت تدبیر و امید با 20 درصد رشد ، خطوط 20 کیلوولت استان برابر 8270 کیلومتر شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان افزود : تعداد ترانس های نصب شده درسال 92 در سطح استان برابر 13364 دستگاه بوده که با همت همکاران شرکت توزیع نیروی برق گلستان و با حمایت دولتمردان تدبیر و امید و با تخصیص 1165 میلیارد ریال به 18920 دستگاه افزایش پیدا کرده که این افزایش رشد 42 درصدی را در این بخش در بر داشته است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آمار اجلاس اضطراری انشعاب بازرسان بازرسی برق برق های غیرمجاز برقرسانی بهنود تدبیر و امید تست تفاهم نامه توزیع حرارت داعش روستا زاهرا دانایی طوس سران سرمایه گذاری عملیاتی فولباری فیوزسوزی مانور مدیرعامل مدیریت مدیریت مصرف مشترک میثاق نامه نصیری نیرو نیروگاه وزیر ولتاژ کشاورزی گرامیداشت گرگان گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها