امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » کشف ۲۳۰ دستگاه ماینر نتیجه مانور ۲ روزه در گلستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از کشف و جمع آوری ۲۳۰ دستگاه استخراج بیت کوین(ماینر) غیرمجاز در سطح استان خبر داد.

علی اکبر نصیری عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در مانور سراسری تعدیل روشنایی معابر، طی بازرسی صورت گرفته شده ۲۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و ضبط شد.

وی توضیح داد: این تعداد دستگاه استخراج ارز دیجیتال، حدود ۵۵۰ کیلوولت مصرف داشته که در وضعیت کنونی، باعث بروز مشکلاتی در شبکه توزیع می‌شود.

نصیری با بیان این که دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال را از جمله عوامل افزایش مصرف برق اعلام کرد و گفت: از ابتدای سال چندین دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و شناسایی شده است که با کشفیات امروز  به تعداد ماینرهای ضبط شده افزوده شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان، اظهارکرد: تعدیل روشنایی بلوارها از جمله اقدامات انجام شده در این مانور به شمار می‌رود.

وی در ادامه به خاموشی‌های اخیر که به علت کمبود گاز در نیروگاه‌های کشور رخ داد اشاره کرد و گفت: در همین راستا اقداماتی به منظور مدیریت بار صورت گرفت تا خاموشی‌ها را به حداقل کاهش دهیم.

نصیری همچنین از ادارات و سازمان ها و بانک ها خواست از دیزل ژنراتورهای موجود در ادارات استفاده کرده و در مصرف برق صرفه جویی کنند.

وی بر کاهش حداکثری روشنایی میادین، پارک‌ها و بوستان‌ها در شب و کاهش حداکثری روشنایی مساجد، بقاع متبرک امامزادگان و دیگر اماکن متبرک در شب تاکید کرد.

گفتنی است در هفته گذشته به دلیل کمبود سوخت نیروگاه های برق خاموشی چند ساعته در گلستان ایجاد شده بود که هم اکنون به خاموشی برق در بخش صنعت از خاموشی خانگی جلوگیری شده است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها