امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از پروژه های در دست اجرای گنبد کاووس/حضور نماینده مردم گنبد کاووس در خانه ملت در توزیع برق گنبد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : با توجه به وسعت زیاد شهرستان گنبد کاووس ، طرح های اجرایی با نگاه ویژه ای برداشت و اجرا می گردد که این طح ها با رویکرد تقویت زیرساخت های این منطقه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری  در حاشیه بازدید از پروژه های گنبد اظهار داشت :تاکنون در رابطه با رفع ضعف ولتاژ ،توسعه فیدر و تامین برق پایدار برای مشترکین اقدامات اساسی در این شهرستان انجام شده که بازهم نیاز به توجه بیشتر به این منطقه است.
وی افزود: مورد دیگری که دلیل اصلی مراجعات مردم شرق استان بخصوص گنبد کاووس با اینجانب در دیدار ملاقات عمومی مطرح می کنند مربوط به حریم خطوط 20 کیلوولت و فشار ضعیف برق است که از سالیان قبل وجود داشته که جهت رفع حریم نیازمند اعتبار چند ده میلیاردی است .
نصیری اضافه کرد : نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی می توانند بیش از پیش در جهت پیگیری و تخصیص اعتبارات زیرساختی برای استان نقش مهمی را ایفا کنند که در واقع با تخصیص این اعتبارات کمک بزرگی به مردم استان خواهد شد.
در ادامه نماینده مردم گنبد کاووس در خانه ملت گفت : صنعت برق یک صنعت پیشرو و یکی از زیرساخت های اصلی بشمار می آید که انصافا تا کنون اقدامات خوبی انجام شده که جای تشکر دارد.
 امانقلیچ شادمهر اضافه کرد :صنعت برق جزوء سرفصل های اصلی گام دوم انقلاب و توسعه در بخش برنامه و بودجه بوده که نگاه ویژه ایی به نقاط محروم دارد.
وی افزود :گنبد کاووس بعنوان دومین شهر استان نیازمند توجه ویژه بوده و حتی شرایط لازم جهت تبدیل شدن به دو مدیریت توزیع نیروی برق استان تحت عنوان شمال گنبد و جنوب گنبد را دارد که با این اقدام اکثر مشکلات مردم رفع می گردد.
شایان ذکر است که معاون بهره برداری ،معاون مشترکین ،مدیر دفتر حراست و مدیر دفتر روابط عمومی ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان را در این بازدید همراهی نمودند.

بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از پروژه های در دست اجرای گنبد کاووس/حضور نماینده مردم گنبد کاووس در خانه ملت در توزیع برق گنبد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها