امروز : یکشنبه, 10 اسفند 1399
» » کمک صنایع برای تعدیل مصرف برق به علت کمبود گاز در گلستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : صنایع مستقر در استان برای تعدیل مصرف برق به علت کمبود گاز کمک خواهند کرد بطوریکه قرار است ساعات مشخصی از روز تجهیزات خود را از مدار خارج کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری در نشست با رئیس سازمان صمت استان پیرامون صرفه جویی در مصرف برق اظهار کرد : بخش اعظمی از مصارف انرژی را صنایع تشکیل می دهند که با مدیریت کردن مصرف برق خود می توانند نقش موثری در صرفه جویی این مهم ایفا کنند.
وی اضافه کرد :شرکت شهرکهای صنعتی در استان که در راس هرم صنایع قرار دارند با رایزنی و ارائه مشوق هایی می توانند جهت مدیریت مصرف این صنایع را تشویق نمایند.
در ادامه حسین طلوعیان رئیس سازمان صمت گلستان با اشاره به وجود مشکلات زیاد در بخش صنایع گفت :به دلیل شرایط مهم  پیش آمده ، این سازمان ضمن استقبال از این طرح، همکاری لازم را برای مدیریت مصرف انرژی برق بدلیل کمبود گاز در صنایع را انجام خواهد داد.
شایان ذکر است در این نشست مقرر گردید مدیران توزیع نیروی برق در شهرستانها ، جلسه ای اضطراری با فرمانداران و هیئت امنای شهرک های صنعتی جهت مدیریت مصرف برق صنایع بدلیل کمبود گاز را داشته باشند که در صورت لزوم در ساعات خاصی از شبانه روز ، تجهیزات از مدار خارج و از دیزل ژنراتور بعنوان انرژی جایگزین استفاده نمایند.

کمک صنایع برای تعدیل مصرف برق به علت کمبود گاز در گلستان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اجلاس انتقال بازار برق بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهبود تجاری تدبیر و امید تست تفاهم نامه توانیر توزیع خورشیدی روستا رویکرد سالن سران شبکه صنعتی فرمانداری فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت های برق شهرستان مگاوات نشست مشترک نصیری نیرو نیروگاه وزیر وزیر نیرو پست برق گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها