امروز : یکشنبه, 10 اسفند 1399
» » زمینی کردن کابل 20 کیلوولت در بافت قدیمی گرگان کلید خورد/ بازسازی خطوط برق 20 کیلوولت بافت قدیمی گرگان کلید خورد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : با اجرای زمینی کردن کابل 20 کیلوولت در بافت قدیمی و مرکزی گرگان ،این منطقه از برق پایدار بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری در حاشیه بازدید از اجرای پروژه زمینی کردن خطوط 20 کیلوولت در بافت قدیمی و مرکزی گرگان گفت : این منطقه ، جزوء مناطق حساس و مهم شهرگرگان بوده به همین جهت اجرای پروژه تعویض کابل های روغنی فرسوده شهر گرگان از حساسیت خاصی برخور دار است چراکه علاوه بر تغذیه مرکز شهر ، امکان رینگ و جابجایی بار فیدرهای در مرکز شهر را فراهم می آورد

وی افزود: بدلیل فرسودگی و وجود مفصل های متعدد که در طی سنوات قبل به منظور رفع اتصالی ها اجرا گردیده است ،باعث گردید تا ضریب پایداری شبکه مذکور بسیار پایین تر از شاخص ها گردد.

نصیری اضافه کرد : در این قسمت از شهر بدلیل بافت تاریخی و حفظ و حراست از آنها نیازمند وجود زیرساخت های مناسب بوده طوریکه در حال حاضر افزایش بار فزاینده ای در این قسمت وجود دارد و نیاز مبرم به اجرای شبکه برق بطور کلی و با پایداری کامل در آنجا است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان اضافه کرد : شبکه های ایجاد شده در این مناطق خیلی قدیمی بوده و اتصالی های زیادی را در برداشته که جهت جلوگیری آسیب رسیدن به لوازم برقی منازل و کسبه ای که در این بافت قرار دارند شبکه برق بطور کلی و با پایداری کامل در آنجا اجرا می شود.

شایان ذکر است در حوزه مدیریت توزیع نیروی غرب گرگان 39500 متر کابل زمینی وجود دارد که حدود 3000 متر آن در این بافت تاریخی قرار داردو این نقاط به جهت تغذیه نقاط مهم مرکز شهر گرگان و پست های زمینی و همچنین رینگ و جابجایی بار خطوط 20 کیلوولت از اهمیت خاصی برخوردار است.

زمینی کردن کابل 20 کیلوولت در بافت قدیمی گرگان کلید خورد/ بازسازی خطوط برق 20 کیلوولت بافت قدیمی گرگان کلید خورد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اجلاس انتقال بازار برق بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهبود تجاری تدبیر و امید تست تفاهم نامه توانیر توزیع خورشیدی روستا رویکرد سالن سران شبکه صنعتی فرمانداری فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت های برق شهرستان مگاوات نشست مشترک نصیری نیرو نیروگاه وزیر وزیر نیرو پست برق گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها