امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » زمینی کردن کابل 20 کیلوولت در بافت قدیمی گرگان کلید خورد/ بازسازی خطوط برق 20 کیلوولت بافت قدیمی گرگان کلید خورد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : با اجرای زمینی کردن کابل 20 کیلوولت در بافت قدیمی و مرکزی گرگان ،این منطقه از برق پایدار بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری در حاشیه بازدید از اجرای پروژه زمینی کردن خطوط 20 کیلوولت در بافت قدیمی و مرکزی گرگان گفت : این منطقه ، جزوء مناطق حساس و مهم شهرگرگان بوده به همین جهت اجرای پروژه تعویض کابل های روغنی فرسوده شهر گرگان از حساسیت خاصی برخور دار است چراکه علاوه بر تغذیه مرکز شهر ، امکان رینگ و جابجایی بار فیدرهای در مرکز شهر را فراهم می آورد

وی افزود: بدلیل فرسودگی و وجود مفصل های متعدد که در طی سنوات قبل به منظور رفع اتصالی ها اجرا گردیده است ،باعث گردید تا ضریب پایداری شبکه مذکور بسیار پایین تر از شاخص ها گردد.

نصیری اضافه کرد : در این قسمت از شهر بدلیل بافت تاریخی و حفظ و حراست از آنها نیازمند وجود زیرساخت های مناسب بوده طوریکه در حال حاضر افزایش بار فزاینده ای در این قسمت وجود دارد و نیاز مبرم به اجرای شبکه برق بطور کلی و با پایداری کامل در آنجا است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان اضافه کرد : شبکه های ایجاد شده در این مناطق خیلی قدیمی بوده و اتصالی های زیادی را در برداشته که جهت جلوگیری آسیب رسیدن به لوازم برقی منازل و کسبه ای که در این بافت قرار دارند شبکه برق بطور کلی و با پایداری کامل در آنجا اجرا می شود.

شایان ذکر است در حوزه مدیریت توزیع نیروی غرب گرگان 39500 متر کابل زمینی وجود دارد که حدود 3000 متر آن در این بافت تاریخی قرار داردو این نقاط به جهت تغذیه نقاط مهم مرکز شهر گرگان و پست های زمینی و همچنین رینگ و جابجایی بار خطوط 20 کیلوولت از اهمیت خاصی برخوردار است.

زمینی کردن کابل 20 کیلوولت در بافت قدیمی گرگان کلید خورد/ بازسازی خطوط برق 20 کیلوولت بافت قدیمی گرگان کلید خورد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها