امروز : یکشنبه, 10 اسفند 1399
» » خدمت رسانی صنعت برق به مردم شریف قابل تقدیر است/مانور سراسری تعمیرات و بازسازی شبکه های توزیع برق برگزار شد

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان گفت : خدمت رسانی مجموعه صنعت برق به مردم شریف گلستان قابل تقدیر است و انشاله این خدمات رسانی تداوم یابد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ حجت الاسلام و المسلمین کیایی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان و امام جمعه دلند در حاشیه بازدید از مانور سراسری تعمیرات و بازسازی شبکه های توزیع برق که در پایان هرماه در سرتاسر کشور انجام می شود ضمن با اهمیت خواندن خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان این خدمات را موجب رضایت مندی بیشتر مردم دانست و برای مدیریت و کارکنان این شرکت آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین بیات امام جمعه خان ببین گفت :الحق و الانصاف اقدامات توزیع برق گلستان قابل قبول است و اینگونه کارهای جهادی که جهت خدمت رسانی به. مردم انجام می شود جای تقدیر و تشکر دارد چرا که این حرکات باعث می شود تا مردم غصه ای در رابطه با انرژی برق نداشته باشند.
 در ادامه مهندس علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : در پایان هرماه مانور بازسازی جهادی شبکه های توزیع نیروی برق همزمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار می گردد که این ماه هم این مهم محقق گردید.
وی افزود  : مانور سراسری تعمیرات و بازسازی شبکه های توزیع برق در استان گلستان با ۱۰ اکیپ و ۵۵ نفر ساعت توسط همکاران توزیع نیروی برق گلستان با رعایت پروتکل های بهداشتی بازسازی و تعمیر شد.
وی اضافه کرد :در این مانور سراسری ، در گلستان شبکه های توزیع شهرستان رامیان و شهر دلند و خان ببین با۱۰ اکیپ  مانور انجام شد.
نصیری اضافه کرد : ترمیم فرسودگی شبکه ،ارتقاء آمادگی اکیپ ها در زمان بحران و فرهنگ سازی تعمیرات پیشگیرانه  از اهداف اصلی این مانور می باشد.
وی افزود : رفع کانون خطر ،ترمیم پست های ۲۰ کیلوولت ،شاخه زنی از دیگر اهداف این رزمایش است .
شایان ذکر است که  در معیت رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و امام جمعه خان ببین بخشدار  بخش فندرسک ،شهردار خان ببین حضور داشتند

خدمت رسانی صنعت برق به مردم شریف قابل تقدیر است/مانور سراسری تعمیرات و بازسازی شبکه های توزیع برق برگزار شد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی اجلاس انتقال بازار برق بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهبود تجاری تدبیر و امید تست تفاهم نامه توانیر توزیع خورشیدی روستا رویکرد سالن سران شبکه صنعتی فرمانداری فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت های برق شهرستان مگاوات نشست مشترک نصیری نیرو نیروگاه وزیر وزیر نیرو پست برق گرامیداشت گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها