امروز : چهارشنبه, 06 مرداد 1400
» » دیدار مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان با امام جمعه شهر رامیان

 مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان و هیئت همراه با امام جمعه شهر رامیان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری در این دیدار ضمن بیان خدمات بی منت صنعت برق در استان گفت : تمام اهداف وزارت نیرو و شرکت توزیع نیروی برق استان تامین برق پایدار برای مشترکین است چرا که مردم شریف شایسته خدمت بی منت است.

وی اضافه کرد: سیل سال ۹۸ خسارات زیادی را به صنعت برق وارد نمود با این وجود شرکت توزیع نیروی برق استان یکی از بهترین دستگاه های خدمت رسان بود و بحمدالله با سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن برق مشترکین را وصل و نسبت به بازسازی و اصلاح شبکه های آسیب دیده اقدام کرد.

 نصیری گذری هم بر برق امید زد و گفت : در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با ۱۰۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

وی افزود با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، نصیری از راه اندازی اپلیکیشن برق من خبر داد و خاطرنشان ساخت با استفاده از این اپلیکیشن و استفاده از خدمات غیرحضوری گنجانده شده در آن، یک شرکت توزبع برق در منزل خود خواهید داشت.

 در این دیدار حجت الاسلام ابراهیمی فر امام جمعه رامیان ضمن با اهمیت خواندن خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان این خدمات را موجب رضایت مندی بیشتر مردم دانست و برای مدیریت و کارکنان این شرکت آرزوی موفقیت کرد.

 

وی با اشاره به لزوم همراهی بیش از پیش صنعت برق با مردم شریف استان افزود: اگر این طرح برق امید بصورت کامل اجرا شود خیلی خوب است و ما مردم بایستی بحث مدیریت مصرف را سرلوحه زندگی روزمره خود قرار دهیم چرا که برق جزوء صنعت زیربنایی در کشورمان می باشد.

 در ادامه حجت الاسلام بیرقدار مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان ضمن اشاره به فرهنگ سازی در مدیریت مصرف در بین مردم گفت: بهره گیری از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات در ترویج فرهنگ صرفه جویی بسیار تاثیرگذار است.

 در پایان مدیر توزیع نیروی برق رامیان گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح شهرستان بخصوص پروژه تبدیل شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار ارائه نمود.

دیدار مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان با امام جمعه شهر رامیان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آموزش اجلاس اقوام اولین بازرسان بازرسی بحران برق برقرسانی بیانیه تدبیر و امید تست تفاهم نامه تلفات توزیع جرائم خارجی رشدبار روستا سران سیمبان غیرعمد فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مصرف نصیری نهی از منکر نیرو نیروگاه وزیر پایدار کمپین گرامیداشت گلریزان گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها