امروز : جمعه, 03 بهمن 1399
» » تامین برق پایدار مشترکین از اهداف وزارت نیرو است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : تامین برق پایدار مشترکین از اهداف وزارت نیرو و  توانیر و به تبع از آن شرکت توزیع نیروی برق استان است که در صدد آن هستیم این مهم تحقق یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری در جلسه کاروان خدمت که با حضور نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در خانه ملت و مدیران کل دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری آق قلا برگزار شد گفت : فعالیتهای خوبی در حوزه صنعت برق در این شهرستان و بخش مرکزی انجام شده است.

وی افزود : جهت تحقق برق پایدار ،در حال حاضر در شهر انبارالوم ، 8 کیلومتر از شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار تبدیل شده و برای باقیمانده شبکه های سیمی در این شهر ،لوازم و یراق آلات لازم تحویل مدیریت گردیده و به محض اخذ پیمانکار ، ادامه کار صورت خواهد پذیرفت همچنین در روستای گوگ تپه ، ترانسفورماتور های 20 کیلوولت جهت رفع ضعف ولتاز بزودی نصب می شود.

نصیری افزود : در روستای عطاباد تاکنون فعالیتهای خوبی انجام شده که شبکه موجود برای مشترکین خانگی طراحی شده ، ولی با توجه به استقرار کارگاههای مبل سازی در این روستا، در فصل تابستان با ضعف ولتاژ روبرو هستیم که جهت رفع این ضعف ولتاژ ، می بایست  دستگاههای ذیربط با اتخاذ تصمیمات لازم  همچون  احداث شهرک صنعتی در این منطقه ، می توان با روشهایی چون راه انداری پست 63 کیلوولت یا DG  در صورت تخصیص اعتبارات لازم ، ضعف ولتاژ این منطقه را رفع کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان اضافه کرد : در روستای پیرواش یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه شده و شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است که این خود جهت پایداری شبکه و کاهش تلفات کمک می کند.

در ادامه نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان آق قلا از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان و مجموعه همکاران به جهت عملکرد قابل توجهی که داشتند ، تقدیر و تشکر خود را اعلام نمودند.

تامین برق پایدار مشترکین از اهداف وزارت نیرو است

تامین برق پایدار مشترکین از اهداف وزارت نیرو است

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها