امروز : چهارشنبه, 01 بهمن 1399
» » گلستان میزبان پویش # الف_ب_ایران طی هفته های آتی

اولین جلسه هم اندیشی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان گلستان در خصوص پویش الف_ب_ایران و سفر وزیر نیرو به استان و هماهنگی افتتاحیه های پروژه های صنعت آب و برق استان به میزبانی توزیع برق گلستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ رحمت قره خانی دبیر روابط عمومی شورای صنعت آب و برق استان از میزبانی گلستان جهت پویش هر هفته #الف_ب_ایران  طی هفته های آتی خبرداد و گفت : طبق وعده های که داده شده مقرر گردید تا پایان سال 250 پروژه بزرگ آب و برق در کشور  توسط وزیر نیروبه بهره برداری برسد که گلستان هم در این پویش سهم قابل توجهی دارد.

وی اضافه کرد : این پروژه ها در قالب ساخت و ساز و ساز و کار اعم از اصلاح روش ها ، تدوین رویه ها و کارهای نرم افزاری است که همه این موارد در جهت خدمات دهی بهتر به مردم و تسهیل مراجعات مردم است.

دبیر روابط عمومی شورای صنعت آب و برق گلستان اضافه کرد : یکی از اهداف پویش #الف _ب_ایران تعامل دوسویه با جامعه برای ارائه عملکرد ، همکاری و بازخورد و استفاده از نظرات ارزشمند و مدیریت توام عرضه و تقاضا است.

در ادامه مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق به تبادل اطلاعات و نظرات در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این پویش در استان پرداختند.

پویش هر هفته # الف_ب_ایران عنوان پویشی است که وزیر نیرو برای افتتاح هفتگی طرح های بزرگ و مهم صنعت آب و برق مطرح کرده است که از نیمه دوم سال 98 آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد.

گلستان میزبان پویش # الف_ب_ایران طی هفته های آتی

گلستان میزبان پویش # الف_ب_ایران طی هفته های آتی

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها