امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان گلستان معرفی شد

طی حکمی از سوی دکتررضا اردکانیان وزیر نیرو، مهندس "علی اکبر نصیری" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان به مدت یکسال بعنوان رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان گلستان منصوب شد.

ضمن تاکید بر اجرای دستورالعمل ارتقای هماهنگی بین مدیران استانی، برنامه ریزی برای اجرای کامل دستورالعمل مذکور ، برگزاری جلسات مستمر و منظم شورا با هدف ایجاد هم افزایی ، رسیدگی و تعیین تکلیف بدهی ها و مطالبات فی مابین شرکتهای زیر مجموعه و انعکاس نتایج حاصله به دبیر شورای هماهنگی مدیران استان ها در وزارت نیرو و نظارت بر اجرای مصوبات را از وظایف رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان گلستان برشمرد . همچنین براساس این گزارش دکتر اردکانیان در این حکم ، هماهنگی و همکاری سازنده با مسئولین و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و تشکیل کارگروه برق و انرژی و آب و آبفا در استان را مورد تاکید قرارداده است. این گزارش می افزاید :برنامه ریزی به منظور ارتقای جایگاه صنعت آب و برق در سطح استان از طریق ایجاد همدلی و وحدت رویه بین شرکتها برای ارتقای کیفیت و سطح خدمات رسانی به مردم به ویژه از طریق ارتقای آموزش ، تحقیقات و فناوری در سطح شرکتهای استان از دیگر وظایف این شورا ذکر شده است . وزیر نیرو برنامه ریزی و هماهنگی در سفرهای هیات دولت و مقامات نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان و جلب همکاری تمامی شرکتهای ذیربط وزارت نیرو را و تلاش به منظور استفاده از امکانات و ظرفیتهای شرکتهای وزارت نیرو در استان به ویژه در مراسم و مناسبت ها را از وظایف دیگر رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان گلستان دانست .

رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان گلستان معرفی شد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها