امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » پیشگیری از سرقت تجهیزات و انرژی برق از اهداف مشترک پلیس گلستان و توزیع برق استان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان در دیدار با فرماندهی انتظامی استان با بیان مطلب فوق گفت : لزوم سرکشی مداوم از مالخران ،برخورد جدی با سارقان تجهیزات شبکه ها و تاسیسات برق ، گشت مشترک پلیس و برق از مواردی است که به آنها می بایست توجه ویژه شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، علی اکبر نصیری افزود : تا کنون فرماندهی انتظامی استان همکاری خوبی با ارگانهای خدمات رسان بالاخص شرکت توزیع نیروی برق در سرتاسر استان داشته که همواره مورد تقدیر و تشکر ما بوده است.
وی افزود : این شرکت آمادگی این را دارد نقاط تاریک و خطر آفرین از منظر پلیس گلستان در سرتاسر استان مجهز به روشنایی معابر نماید.
وی با اشاره به شناسایی نقاط آلوده به سرقت تجهیزات شرکت توزیع نیروی برق در استان اظهار داشت: به دنبال این هستیم که با همراهی و مشارکت نیروی انتظامی و استفاده از نیروهای خبره و متخصص با طرح برنامههای متناسب با نقاط آلوده از سرقت تجهیزات برق جلوگیری نمائیم.
مهندس نصیری با بیان اینکه مهمترین هدف شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، تأمین برق مطمئن و پایدار و فراهم نمودن رضایتمندی مردم و مشترکین برق استان گلستان است تأکید کرد: شرکت برق یکی از شرکتهای خدماترسان است و اینکه افرادی با سرقت تجهیزات برق و بروز خاموشی به رضایتمندی مردم از نظام آسیب وارد کنند پذیرفتنی نیست.
سرهنگ فاضل دادگر فرماندهی انتظامی گلستان در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت ها و خدمات مستمر و مفید به شهروندان اظهار داشت: بر اساس برنامههای گذشته نیروی انتظامی در خصوص شرکتهای خدماترسان وظیفه خود میداند که از تجهیزات شرکت برق استان گلستان با افزایش گشت ها و حضور هماهنگی حفاظت نماید و تمام سرقت‌هایی که انجام شده در سامانه ثبت شده تا بتوان آنها را رصد نمود.
فرماندهی نیروی انتظامی استان با اشاره به اعمال مشوق برای پرسنل پلیس گلستان جهت پیشگیری از وقوع سرقت گفت : برای همکاران در پلیس گلستان که بتوانند جلوی سرقت را بگیرند و کشفیات انجام دهند علاوه بر عمل به وطیفه قانونی خود، مشوق هایی در نظر گرفته شده که این خود بیانگر حفظ و حراست از تاسیسات دستگاههای خدمات رسان توسط پلیس استان است

پیشگیری از سرقت تجهیزات و انرژی برق از اهداف مشترک پلیس گلستان و توزیع برق استان است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها