امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفت وگو کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، در این دیدار راه‌هاي افزايش تعامل و تسهيل در همكاري‌هاي دو جانبه بررسي و چگونگي حركت‌هاي اساسي در ارائه خدمات زيربنايي شهري وروستايي تشريح شد .

مهندس علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در راستای جابه‌جایی پایه‌های چراغ برق در روستاها به ویژه روستاهای آرخ بزرگ و قرنجیگ از توابع شهرستان گمیشان قول مساعد دادند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تعامل با مديران دستگاه‌ها و سازمان‌هاي خدمات رسان را گامي مهم و اساسي در تسهيل اجراي پروژه‌ها و طرح‌هاي زيربنايي در منطقه دانست و تصريح كرد: بحمداله با ارتباط خوبي كه با بنياد مسكن انقلاب اسلامي داريم امیدوارم بتوانيم در راستاي خدمت رساني بهتر به مردم حركت شايسته‌اي انجام دهيم.

نصیری ادامه داد: ديدارهاي دو يا چند جانبه بين دستگاه‌ها ضمن رفع بسياري از موانع خدمات رساني در سطح استان به يكپارچه سازي مديريت خدمات شهري و روستايي نيز كمك می‌کند.​​

در ادامه مهندس حسینی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این دیدار اظهار داشت: همیشه نگاه ما به دستگاه‌ها نگاه تعاملی بوده و هر جایی که نیاز بود و از این نهاد انقلابی که منتسب به نام حضرت امام خمینی(ره) است کمک خواستند ما کمک کردیم.

وی افزود: امروز نیز با توجه به اینکه طرح‌های هادی روستایی توسط این نهاد در روستاها اجرا شده است بنابراین می‌طلبد شرکت برق استان در راستای جابه‌جایی پایه‌های چراغ برق از معابر روستایی کما فی سابق همکاری لازم را با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داشته باشند.

حسینی بیان کرد: توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت امروز نیازمند نگاه ویژه مسئولان به روستاییان است که این مهم می‌طلبد مدیران یاری‌ رسان و همگام با بنیاد مسکن باشند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفت وگو کرد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها