امروز : چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
» » نصب 3338 کنتور فهام برای چاه های کشاورزی گلستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: از مجموعه پنج هزار و 230 چاه کشاورزی در استان گلستان سه هزار و 338 مورد مجهز به کنتور فهام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان «علی اکبر نصیری» ظهر پنجشنبه 5 تیرماه در بازدید مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) از مرکز پایش کنتورهای فهام استان گلستان گفت: نزدیک به 10 هزار کنتور دیماندی و سه فاز در استان گلستان وجود دارد که در مرکز پایش کنتورهای فهام کنترل می شود.

 وی ادامه داد: علاوه بر قرائت کنتورها کار اصلی که در این مرکز انجام می شود بحث کنترل بار مشترکین صنعت، تجاری و کشاورزان است.

 نصیری متذکر شد: شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با هشت هزار و 500 مشترک دیماندی و سه فاز به منظور گذر از پیک مصرف برق در تابستان انعقاد تفاهم دارد.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: پتانسیل صرفه جویی مصرف برق بر اساس این تفاهم نامه ها بالغ بر 100 مگاوات است، تأکید کرد: با همکاری صورت گرفته دریکی از روزهای گذشته بالغ بر 80 مگاوات صرفه جویی در این بخش اتفاق افتاده است.

 نصیری تأکید کرد: در چند روز گذشته میانگین 100 مگاوات صرفه جویی داشتیم و توانستیم که اوج مصرف برق را مدیریت کنیم و این مهم باعث شده که به صنعت برق کشور کمک شود و استان گلستان در نقطه سبز قرار گیرد.

 وی بیان کرد: از مجموعه پنج هزار و 230 چاه کشاورزی در استان گلستان سه هزار و 338 مورد مجهز به کنتور فهام شده است.

نصب 3338 کنتور فهام برای چاه های کشاورزی گلستان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها