امروز : چهارشنبه, 01 بهمن 1399
» » پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان به مناسبت روز قدس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با صدور پیامی روز جهانی قدس را گرامی داشته و بر حمایت از این آرمان امام خمینی (ره) تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری در پیامی ، روز قدس را گرامی داشت.

در بخشی از این پیام آمده است :

اقدام حکيمانه و ابتکار تاريخ‌ساز حضرت امام خميني (ره) در نامگذاري جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان "روز جهاني قدس"؛ تشديد روند اضمحلال رژيم جلاد و کودک‌کش صهيونيستي را روز به روز بيشتر و موجبات بيداري امّت‌هاي اسلامي بويژه در عراق، سوريه و يمن را عملياتي نموده است. گرچه در سايه سکوت مرگبار جوامع بشري و موضع منفعلانه آنان، جنايات رژيم صهيونيستي عليه زنان و کودکان بي دفاع فزوني يافته؛ و اين امر وظيفه‌ي جامعه جهاني را در برابر اين فجايع سنگين‌تر و هر فردِ صاحبِ تفکر و انديشه؛ بويژه مسلمانان را که پيرو آيين صلح و دوستي هستند، براي حفظ کرامت انساني و احقاق حقوق برادران و خواهران مسلمان خويش به تلاش بيشتر واداشته است. حال با توجه به منويّات مقام معظم رهبري؛ "خانواده صنعت برق استان" همگام با اقشار و آحاد مختلف مردم فهيم، انقلابي و شهيدپرور ايران اسلامي، در سال جهش توليد، روز جهاني قدس را گرامي داشته، بي‌ترديد همدلي قلوب در اين روز باعث انزواي بيش از پيش رژيم اشغالگر قدس شده و تجلي اتحاد و همبستگي نظام اسلامي و برائت از ظلم ،تجاوز و ستمگري را نشان خواهد داد.

علي اکبر نصيري

رئيس هيئت مديره و مديرعامل

شرکت توزيع نيروي برق استان گلستان

پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان به مناسبت روز قدس

پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان به مناسبت روز قدس

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی آزادشهر اجلاس احمدی یزدی انتقال بازرسان بازرسی برق برقرسانی بهره برداری تدبیر تدبیر و امید تست تعمیرات تفاهم نامه توزیع حجاب دارایی روستا سران عفاف فرهنگ فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف مدیریت_مصرف نشسته نصیری نیرو نیروگاه وزیر وصول پیمانکار کاهش پیک گرامیداشت گرمای_هوا گلستان گنبدکاووس
نمایش تمامی تگ ها